За скільки хв кран підніме вантаж масою 800кг на висоту 15м. Потужність крана 2квт


Ответы на вопрос

Отвечает Gandbyl Andrij.

Дано:

m = 800 кг

h = 15 м

P = 2000 Вт

g = 10 м/с²

t = ?

Решение:

A = mgh = 800 кг * 10 м/с² * 15 м = 120000 Дж

P = A / t

t = A / P = 120000 Дж / 2000 Вт = 60 с = 1 мин

Ответ: t = 1 мин