Коливальний контур містить котушку індуктивності 0,5 мГн. Визначіть ємність коливального контура,

якщо він настроений на частоту 1 МГц.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиатдинова Ильзира.

Ответ:

Для коливального контуру частота резонансу визначається за формулою:

f = 1 / (2 * pi * sqrt(L * C))

де f - частота, L - індуктивність, C - ємність.

Підставляючи відомі значення, отримуємо:

1 МГц = 1 000 000 Гц

1 / (2 * pi * sqrt(0.5 мкГн * C)) = 1 МГц

C = (1 / (2 * pi * 1 МГц)^2 * 0,5 мкГн) = 15,9 пФ

Отже, ємність коливального контура дорівнює 15,9 пФ.

Объяснение: