До мережі змінного струму з дієвим значенням напруги 220 В і частотою 50 Гц підключено котушку

індуктивності. Чому дорівнює індуктивність котушки, якщо максимальна сила струму через неї досягає 1,42 А? 1. 350 мГн 2. 991 мГн 3. 493 мГн 4. 698 мГн

Ответы на вопрос

Отвечает Моргачёва Настя.

Опір котушки індуктивності

X_{L}=\frac{U}{I}; X_{L}=2*\pi *f*L

отже

\frac{U}{I}=2*\pi*f*L

звідки

L=\frac{U}{2*\pi*f*I }=\frac{220}{2*3.14.50.1.42}=0.493 H = 493 mH