уявіть що у вас є тіло масою 2 кг яку ви хочете занурити у воду визначте чи буде це тіло плавати чи

тонути у таких умовах за відомих данних маса тіла 2 кг густина тіла 120 кг/м3 густина води 1000 кг/м3 прискорення вільного падіння 9,8 м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Шелудченко Тима.

Дано:

m=2кг

ρ(тіла)=120кг/м³

ρ(води)=1000кг/м³

g=9,8м/с²

Розв'язок:

Оскільки густина тіла менше за густину рідини ρ(тіла)<ρ(води), то тіло буде або спливати Fтяж<Fарх, або плавати на поверхні рідини Fтяж=Fарх:

Fтяж=mg=2*9,8=19,6H

Fарх=ρ(води)*g*V

V=m/ρ(тіла)

Fарх=ρ(води)*g*m/ρ(тіла)=1000*9,8*2/120=163,3Н

Відповідь: Fтяж<Fарх тіло спливає