Діючи сталою силою в 300H, піднімають вантаж масою 20кг на висоту 20м. Яка виконується робота?


Ответы на вопрос

Отвечает Бандурко Дмитрий.

Відповідь:

2

Пояснення:

Дано:

F --300

m - 20 кг

h-20 м

g=10 Н/кг

Знайти:

А-?

Розв'язання

А=F*S

S =h

F=m*g

А= m g h

A= 20 кг* 1 0 Н/кг * 20 м = 2000 Дж = 2 МДж