Задача: Яка кількість речовини міститься в 14 кг Li?


Ответы на вопрос

Отвечает Баранова Юля.
Дано:
m(Li)=14кг=14000г
Знайти:
n(Li)-?
Розв'язання:
n=m/M
M(Li)=7г/моль
n=m(Li)/M(Li)=14000/7=2000моль
Отвечает Селивёрстова Дарья.

Відповідь:

Молярна маса літію (Li) становить близько 6,94 г/моль.

( А Молярна маса це маса одного моля речовини, виміряна в грамах. Якщо ми знаємо масу речовини в грамах, ми можемо визначити кількість речовини в молях, поділивши масу речовини на молярну масу.)

Перш за все, нам потрібно перетворити 14 кг літію в грами, множачи на 1000 (адже 1 кг = 1000 г). Таким чином, у нас є 14,000 г літію.

Потім, щоб знайти кількість речовини в молях, ми поділимо масу літію на молярну масу:

(14,000 г) / (6.94 г/моль) = приблизно 2017 моль.

Отже, в 14 кг літію міститься приблизно 2017 моль речовини.