Будь ласкааа допоможіть!!!потрібно з розвʼязком На скільки міліметрів опуститься ртуть у

капілярній трубці з вну- трішнім діаметром 4 мм порівняно з рівнем ртуті в посудині, якщо наяв- не повне незмочування капіляра, Б 38 мм A 2 MM В 20 мм Г 3,8 мм Д 0,38 мм 18. Розтягуючи сталевий дріт отримали за дежність

Ответы на вопрос

Отвечает Колбанов Дмитрий.

Ответ:

47,2 мм

Объяснение:

d=4 мм; r=d/2=4/2=2 мм

σ=0,472 Н/м;

h    ?     h = 2σ/(r*p*g)= 2*0,472/(0,002*1000*10) =  0,0472 м = 47,2 мм.