СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!! Важіль довжиною 2 метри закріплений рівно посередині. На відстані 30 см від

одного краю важеля висить вантаж масою 900 г. Знайдіть масу вантажу, який висить на відстані 40 см від іншого краю важеля, якщо той перебуває у рівновазі. Відповідь вкажіть у кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Надь Миша.

Ответ:

Объяснение:

L = 2 м

l1 =  0.3м

m1= 0.9kг

l2 =  0.4м

m2 = ?

Найдем длины плеч

L1 = (L/2) - l1 = (2/2) - 0.3 = 0.7 м

L2 =(L/2) - l2 = (2/2) - 0.4 = 0.6 м

по правилу моментов

m1*g*L1 = m2*g*L2

m2 = m1*L1 / L2 = 0.9*0.7 / 0.6 = 1.05 кг