Атом вуглецю з електронною конфігурацією має максимально можливий повний механічний момент. Чому

дорівнює (у магнетонах Бора) магнітний момент атома у цьому стані?

Ответы на вопрос

Отвечает Фильченкова Лиза.


L = √[l(l+1)] * h/2π
Lp = √[1(1+1)] * h/2π
= √2 * h/2π
= √2 * h/(2π)
Ld = √[2(2+1)] * h/2π
= √6 * h/2π
= √6 * h/(2π).
μ = √[L(L+1) + S(S+1)] * μB
L = Lp + Ld
= √2 * h/(2π) + √6 * h/(2π)
μ = √[L(L+1) + S(S+1)]