ККД теплового двигуна становить 40 %. Яким стане ККД, якщо температуру нагрівника підвищити на 15

%, а температуру холодильника знизити на 20 %?​

Ответы на вопрос

Отвечает Огороднік Анюта.

Ответ:

58 %

Объяснение:

ККД=40 %=0,4;  T₂/T₁=0,6;

T₁'=1,15*T₁;

T₂'=1,2*T₂;

ККД'   ?    ККД'=1-T₂'/T₁'; T₂'/T₁'=0,8*T₂/(1,15*T₁)=0,7*T₂/T₁;

ККД'-ККД=1-0,7*T₂/T₁-(1-T₂/T₁)=T₂/T₁*(1-0,7)=0,3*T₂/T₁; ККД'=ККД+0,3*T₂/T₁=0,4+0,3*0,6=0,58=58 %