9. Довжина важеля 1 м. Де повинна перебувати точка опори, щоб вантаж вагою 5 Н. підвішений на

одному кiнцi важеля. урівноважувався вантажем вагою 20 Н. підвішеним до іншого кінця важеля? СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 35 БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бадртдинова Снежана.

Ответ:

20 Н * x = 5 Н * (1 - x)

20 Н * x = 5 Н - 5 Н * x

25 Н * x = 5 Н

x = 5 Н / 25 Н

x = 0.2