До кінця важеля прикладають зусилля 78,5 Н,піднімаючи вантаж вагою 235Н.Довжина малого плеча важеля

0,5 м.Яка довжина більшого плеча?Яку корисну роботу виконують,піднімаючи вантаж,якщо при цьому довший кінець важеля переміщається на 30 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Коломеец Саша.
1) F1 * S1 = F2 * S2 -----------> S2 = F1 * S1 / F2 

F1 = 78,5 H 
S1 = 0,5 м 
F2 = 235 H 

S2 = 78,5 * 0,5 / 235 = 39,25 / 235 ≈ 0,167 м 

   F1 * S1 = F2 * S2 
78,5 * 0,5 = 235 * 0,167 
      39,25 = 39,245 ≈ 39,25

2) A = F * S

F - сила ( 235 Н ) 
S - путь ( 30 см = 0,3 м ) 

A = 235 * 0,3 = 70,5 Дж