До лівого кінця невагомого горизонтального стержня довжиною L=80 см підвішений вантаж масою m1=2

кг. Який вантаж m2 слід прикріпити до правого кінця стержня, якщо точка опори знаходиться на відстані s=20 см від правого кінця стержня?

Ответы на вопрос

Отвечает Файзиева Виолетта.

Ответ:

6 кг

Объяснение:

Довжина L лев=0,8-0,2=0,6 м

Момент ліворуч дорівнює

М=2*0,6=1,2 кг м

Такий же момент діє с правого кінця

m пр=М/0,2=1,2/0,2=6 кг