Якою є архімедова сила, що діє на чавунну кулю масою 2,1 кг, наполовину занурену у воду?


Ответы на вопрос

Отвечает Романовская Надежда.

Відповідь:

FA = ρgV. де- ρ – густина тіла, g – прискорення вільного падіння,                     V -об`єм зануреної частини тіла.

Дано:

густина води-1000кг/м3

густина чавуну-7000кг/м3

маса кулі -2,1кг

g -10м/с2

Знайти:

F A-?

Рішення:

FA = ρgV

Vч=m/ρ=2,1/7000=0,0003 м3

V=Vч/2=0,0003/2=0,00015м3

FA = ρgV=1000*10*0,00015= 1,5 Н

Відповідь:архімедова сила, що діє на чавунну кулю масою 2,1 кг, наполовину занурену у воду дорівнює 1,5Н

Пояснення:

Отвечает Баранов Семён.

Ответ:

сила Архимеда 1,5 Ньютона.