ТЕРМІНОВО! ДАЮ 50 БАЛІВ! ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА! Знайдіть масу 10 літрового відра бензину якщо

маса відра 0.5 кг. Яку потужність ви розвинете якщо дане відро потрібно підняти на висоту 5 метрів.

Ответы на вопрос

Отвечает Голов Александр.

Отв

2) Для знаходження маси 10-літрового відра бензину, спочатку визначимо густина бензину. Густина бензину зазвичай становить приблизно 0.75 кг/л.

Тому маса 10-літрового відра бензину дорівнюватиме:

маса = об'єм * густина = 10 л * 0.75 кг/л = 7.5 кг.

Далі, для визначення потужності, яку розвине людина піднімаючи відро на висоту 5 метрів, використаємо формулу:

потужність = робота / час.

Робота може бути визначена як проукт сили тяжіння і переміщення:

робота = маса * прискорення вільного падіння * висота.

У даному випадку висота дорівнює 5 метрам, час дорівнює 1 хвилина = 60 секундам, а прискорення вільного падіння приблизно дорівнює 9.8 м/с^2.

Тому робота:

робота = 7.5 кг * 9.8 м/с^2 * 5 м = 367.5 Дж.

Тепер можемо знайти потужність:

потужність = 367.5 Дж / 60 с = 6.125 Вт.

Таким чином, потужність, яку розвине людина піднімаючи відро на висоту 5 метрів за 1 хвилину, становитиме приблизно 6.125 Вт..

це вже правильно буде...

Щоб знайти масу 10-літрового відра бензину, спочатку потрібно знати щільність бензину. Припустимо, що щільність бензину дорівнює 0.75 кг/л.

Маса бензину в відрі = об'єм бензину * щільність бензину

Об'єм бензину = 10 л

Маса бензину = 10 л * 0.75 кг/л = 7.5 кг

Отже, маса 10-літрового відра бензину дорівнює 7.5 кг.

Щоб знайти потужність, з якою потрібно підняти відро на висоту 5 метрів, ми можемо використовувати формулу потенційної енергії:

Потенційна енергія = маса * прискорення вільного падіння * висота

Прискорення вільного падіння на Землі приблизно дорівнює 9.8 м/с^2.

Потужність = Потенційна енергія / час

Потужність = (маса * прискорення вільного падіння * висота) / час