дуже треба!! Швидкість човна в стоячій воді 5м/с. Він рухається за течією річки, швидкість якої 1

м/с. Швидкість човна відносно берега дорівнює?

Ответы на вопрос

Отвечает Базан Вова.

Ответ:

v1=5м/с, v2= 1 м/с. v-?Нехай вектор v2 має напрямок праворуч. Човен рухається за течією річки, отже v2 має такий же напрямок. Складемо проекції векторів на вісь ОХ, напрямок якої праворуч: v=v1+v2, v=5+1=6 м/с.