Тіло масою 2 кг рухається прямолінійно в одному напрямку. Під дією постійної сили імпульс тіла

змінився на 6 кг м/с. З якою швидкістю рухаїться тіло?СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 70 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Кенаев Даниил.
Розв'язання:

За законом збереження імпульсу, зміна імпульсу тіла дорівнює добутку сили, що діє на тіло, і часу, протягом якого ця сила діє.

Δp = F * Δt
де:

Δp - зміна імпульсу тіла, кг м/с
F - сила, що діє на тіло, Н
Δt - час, протягом якого сила діє, с
Зміна імпульсу тіла дорівнює 6 кг м/с, сила, що діє на тіло, дорівнює 3 П, час, протягом якого сила діє, невідомий.

6 = 3П * Δt
Δt = 6 / 3П
Δt = 2 / П
Відповідно до закону збереження імпульсу, імпульс тіла дорівнює добутку маси тіла і його швидкості.

p = mv
де:

p - імпульс тіла, кг м/с
m - маса тіла, кг
v - швидкість тіла, м/с
Швидкість тіла можна визначити за формулою:

v = p / m
Імпульс тіла дорівнює 6 кг м/с, маса тіла дорівнює 2 кг.

v = 6 / 2
v = 3 м/с
Відповідь: швидкість тіла дорівнює 3 м/с.

Додаткова інформація:

Імпульс тіла - це векторна величина, яка дорівнює добутку маси тіла і його швидкості.
Закон збереження імпульсу - це закон фізики, який стверджує, що сума імпульсів замкнутої системи тіл залишається незмінною.