№ 5.21 Яка кількість теплоти потрібна для підвищення температури мідного бруска масою 5 кг вiд 20ºС

до 60°С ? Питома теплоємність мiдi 400 Дж/кг °С​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Ксюша.

Ответ:

Для обчислення кількості теплоти, потрібно використовувати наступну формулу:

Q = m * c * ΔT

де:

Q - кількість теплоти (в джоулях)

m - маса мідного бруска (в кілограмах) = 5 кг

c - питома теплоємність міді (в Дж/кг°C) = 400 Дж/кг°C

ΔT - зміна температури (в °C) = 60°C - 20°C = 40°C

Підставимо значення у формулу:

Q = 5 кг * 400 Дж/кг°C * 40°C

Q = 200,000 Дж

Отже, кількість теплоти, потрібна для підвищення температури мідного бруска масою 5 кг від 20ºС до 60°C, становить 200,000 Джоулів.

Отвечает Юферова Маша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

c=400Дж/кг*°С

m=5кг

t1=20°

t2=60°

Знайти:

Q-?

Q=cm(t2-t1)=400*5(60-20)=80000Дж