7. Який додатковий опір потрібно приєднати послідовно до нагрівного елемента праски опором 24 Ом,

розрахованого на напругу 120 в, щоб її можна було вмикати в мережу з напругою 220 В? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Барабанова Дарья.

Ответ:

= U1/1-120/24=5A

R(загальний)=U/I=220/5=440м

Р(додаткови)=44-24=20 Ом