який додатковий опір треба приєднати послідовно до нагрівального елемента праски опором 24 Ом

розрахованого на напругу 120 В щоб її можна було вмикати в мережу з напругою 220 В

Ответы на вопрос

Отвечает Семенюк Соломія.

Відповідь:

I= U1/I=120/24=5A

R(загальний)=U/I=220/5=44Ом

R(додаткови)=44-24=20 Ом

Пояснення: