Рівняння руху велосипедиста, який рухається вздовж осі OX, має вигляд х=1500-4t . Знайдіть

координату тіла та модуль його переміщення через 5 хв після початку спостереження.

Ответы на вопрос

Отвечает Касенова Камила.

Відповідь: Отже, модуль переміщення тіла через 5 хв після початку спостереження дорівнює 20 метрів

Пояснення: Для находження координати тіла (x) в момент часу t, вам потрібно підставити значення t у рівняння руху х = 1500 - 4t.

У вас є t = 5 хв, тому підставте це значення:

x(5) = 1500 - 4 * 5

x(5) = 1500 - 20

x(5) = 1480

Таким чином, координата тіла через 5 хв після початку спостереження дорівнює 1480 метрів (або одиниць довжини, в яких ви виміряєте x).

Тепер для знаходження модуля переміщення вам потрібно знайти різницю між початковим і кінцевим положенням:

Початкове положення (t = 0): x(0) = 1500 - 4 * 0 = 1500 м

Кінцеве положення (t = 5): x(5) = 1480 м

Модуль переміщення |Δx| = |x(5) - x(0)| = |1480 м - 1500 м| = |-20 м| = 20 м