Жаттығу 3 1. Автоколiк жолдын бiрiншi жартысын 36 км/саг, екінші жартысын 15 м/с жылдамдыкпен жүрiп

етті. Автокелiктiн орташа жылдам- дыгын км/сағ-пен табындар. 12​

Ответы на вопрос

Отвечает Дубина Дима.

Ответ:v=2*v1*v2/v1+v2

v=2*36*15/36+15=1080/51 км/саг
или 21,17647058823529 км/саг

Объяснение:

Отвечает Шинкарёва Анастасия.
Ответ:v=2*V1*V2/v1+V2
v=2*36*15/36+15=1080/51 м/саг или 21,17647058823529 км/саг)