СРОЧНО!!! ПОЖАЛУЙСТА ПОЛНОЕ РЕШЕНИЕ Рибалка, пливучи на човні проти течії, випустив вудочку. За 1

хв він помітив це і відразу ж повернув назад. Через скільки часу вік наздожене вудочку? Швидкість течії річки і швидкість човна відносно води сталі. Ка якій відстані від місця втрати він наздожене вудочку, якщо швидкість течії води дорівнює 2 м/с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Устинова Полина.

Відповідь:

через 1 хвилину після розвороту.   240 м.

Пояснення:

у системі відліку пов'язаній з водою вудка нерухома а човен рухається.
через 1 хвилину човен припинив рух та повернув назад
тому він припливе до вудки рівно через 1 хвилину після розвороту.
повний час руху - 2 хвилини. за 2 хвилини течія знесла вудку на відстань
S = v*t = 2 м/с * 120 с = 240 м - це відповідь