!!!СРОЧНО!!! визначити кінетичну енергію, якщо маса камінця 240 г він рухається зі швидкістю 2м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Тульский Вова.

Ответ:Для визначення кінетичної енергії (КЕ) можна використати формулу:

КЕ = (1/2) * маса * швидкість^2.

Підставляючи відповідні значення:

маса = 240 г = 0.24 кг,

швидкість = 2 м/с,

матимемо:

КЕ = (1/2) * 0.24 кг * (2 м/с)^2.

Обчислимо:

КЕ = (1/2) * 0.24 кг * 4 м^2/с^2.

КЕ = 0.48 кг * м^2/с^2.

Отже, кінетична енергія камінця становить 0.48 кілограма-метра-квадратного-секундного (кг·м^2/с^2).

Объяснение: