85. Тракторшы жыртуға тиiстi жердiң 76%-ін жыртқанда, 6 га жер жыр- тылмай калды. Тракторшы барлығы

неше гектар жер жыртуға тиіс еді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбачёв Михаил.

Ответ:

12% дурыс жауап озым ыстегем

Отвечает Александрова Александра.
100-76=24% қалды
24% ол 6 га болса
100% - х га
Х= 100*6/24=25га