3. Есептерді шығар. а) Тауға жорыққа шығу үшін әрқайсысында 6 адамнан 4 топжиналды. Жорыққа

барлығы неше адам жиналды?ә) 20 қалбыр консерві 4 жолқапшыққа теңдей бөлініп салынды.Әрбір жолқапшыққа неше қалбыр консерві салынды?б) Таудағы жорықтан соң 9 баланың әрқайсысы сыныпқа4 фотосуреттен әкелді. Балалар барлығы неше фотосурет әкелді?в) 28 жорыққа қатысушы әр шатырға 4 адамнан орналасты. Нешешатыр қажет болды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Леонид.

Ответ:

1. 6×4 = 24

2. 20÷4 =5

3. 9×4=36

4. 28÷4=7