3 сынып математика.Есепті сұрақпен толықтырып, оны шығар.Сұрақтың бірнеше әрқайсысын

ойластыр.музыкалық байқауға әрқайсысы 18 адамнан тұратын 6 топ және әрқайсысы 23 адамнан тұратын 5 топ қатысты​

Ответы на вопрос

Отвечает Гудов Александр.

Ответ:

например барлғы неше оқушы қатысты деуге болад

6 топта -18адамнан

5топта-23адамнан

барлығы?

Шешуі: 6×18=108

23×5=115

115+108=223

жауабы:223оқушы