Матем 2 сынып кыскаша жазылуы бойынша есептер курастыр. Болганы 48 адам. Кеткени 7адамнан 5 топ.

Калганы? 1 ауысымда. 9 адамнан. 3 топ. 2 ауысымда 10 адамнан 4 топ. Артык?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Оля.

Ответ:

Калганы 13 7*5=35 48-35=13

Пошаговое объяснение:

(9*3)*1=27 (2*10)*4=80 80-27=53