3 сынып математика.Ересек адам тәулігіне 2 литр су қажет болса,онда 4 адамнан тұратын отбасы сәуір

айында неше литр су ішеді?6 адамнан тұратын отбасы ше? 8адамнан тұратын отбасы ше? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Свинчук Артём.
Ш: 2*4=8. 8*30= 240л
2*6=12. 12*30=360л
2*8=16. 16*30=480л
(Сәуір айында 30 күн бар
1 адам күніне 2литр су ішсе 4 адам күніне 8литр , 6 адам 12литр , 8 адам 16 литр су ішеді) сонда осы шыққан жауаптарды 30ға көбейьіп 1 айда неше литр су ішкенін білеміз жауабы:1) 240л
2)360л
3)480л