Ә) Астанадағы жаңа үйге 4 адамнан тұрат, а Задамнан тұратын отбасынан тұратын 7 отбасы

қоныстанды. Барлығы осықоныстанды?б) Жарқын 12 жаста, ал Кәусардың жасы одан 2 есеЖарқыннан неше жас кіші?в) Туристер Астана бейнеленген 12 ашықхат жансысында 9 ашықхаттан 5жинақ сатып алды. Туринеше ашықхат сатып алды?схат және тағы ер:ты. Туристер бар.​ ПОМОГИ ТЕ ПОЖАЛУЙСТА У МЕНЯ НЕТУ ВРЕМЕНИ

Ответы на вопрос

Отвечает Шевляков Кирилл.

Ответ:

ә) 4 адамнан - 6 (о)

3 адамнан - 7 (о)

Барлығы - ?

Ш: 1)4×6=24

2)3×7=21

3)24+21=45

Ж: Барлығы 45 (о) қоныстанды.

б) Жарқын - 12 Ж | 2есе кіші

Кәусар - ? |

Ш: 12÷2=6

Ж: Жарқын 6 жас кіші.