інісі х жаста, ағасының жасы одан 1,5есе,ал әкесінің жасы 3,5 есе үлкен.Атасының жасы баласы мен

немерелерінің жастарының қосындысына тең.Атасы неше жаста?х=12

Ответы на вопрос

Отвечает Лепаловская Карина.

1)12*1,5=18 (ағасаның жасы) 2)18*3,5=63 (әкесіның жасы) 3)18+63=81 (атасынын жасы)