Шығар.Балалар - 14 адамнан 3 топ.Ересектер – 12 адамнан 2 топ.​


Ответы на вопрос

Отвечает Bekmaganbetov Batr.

Ответ:

шешуі: 14*3=42. 12*2=24. 42+24=66

Жауабы: 42 бала бар, 24 ересек адам бар, барлығы 66 адам.

Ну если ты этого хотел.:/