Саябакка кіретін балалар билеті 70тенгеге ересектер билеті одан 30тенгеге кымбат.Саябакка кіру ушін

2 ересек адамнан жане 3баладан туратын отбасы канша тенге толеуі керек Срочно ?

Ответы на вопрос

Отвечает Темирхан Торехан.

Ответ:

70+30=100

2*100+3*70=200+210=410

Жауабы: 410