ДУЖЕ СРОЧНО. Маючи рівняння руху двох тіл X1=-40t, X2=-200+201, Знайти в який момент часу перше

тіло було в точці, в якій друге було за 5 с до початку спостереження.

Ответы на вопрос

Отвечает Зорькин Лев.

Ответ:

Щоб знайти момент часу, коли перше тіло було в точці, в якій друге тіло було за 5 с до початку спостереження, ми повинні встановити рівність між координатами двох тіл у цей момент.

Друге тіло знаходилося за 5 с до початку спостереження, тобто в момент часу t = -5. Використовуючи рівняння X2 = -200 + 201, знаходимо його координату:

X2 = -200 + 201 = 1.

Тепер, щоб знайти момент часу, коли перше тіло було в цій самій точці, ми рівнюємо його координату з координатою другого тіла:

X1 = -40t = 1.

Розв'язуючи це рівняння, ми знаходимо:

-40t = 1,

t = -1/40.

Отже, перше тіло було в точці, в якій друге тіло було за 5 с до початку спостереження, в момент часу t = -1/40.