4.Енергія зарядженого конденсатора ємністю 400мкФ дорівнює 240 Дж. Визначте напругу.


Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Таня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

W=400мкФ=0,0004Ф

С=240Дж

Знайти:

U-?

W=q²/2C

q=√W*2C=√0,0004*2*240=0,44

U=q/C=0,44/240=0,0018B