За який час двигун потужністю 400вт виконує робрту 6кдж Срочно!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Решетникова Настя.

Объяснение:

Дано:

Р=400Вт

А=6кДж=6000Дж

Знайти:

t-?

t=A/P=6000/400=15c