ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! Скільки енергії витрачає електрична лампа потужністю 60 Вт за місяць

(30днів), якщо вона світить 8 год у день? Скільки заплатить сім'я коштів за її роботу при тарифі (за 1 кВт⋅год.) 2,64грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Енот Енот.
Ответ:

Объяснение:
Зв’язок між коштами, енергією і тарифом виражається наступною формулою: C = E * T
E = P * t = 60 Вт * 30 * 8 = 0.06 кВт * 240 = 14.4 кВт*год
C = 14.4 * 2.64 = 38.016 грн