Розв'язати задачу: Абсолютна температура одного моля ідеального газу збільшилася в 2 рази, а об’єм

зменшився в 2 рази. Як змінився при цьому тиск газу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гуров Артем.

pV/T=const.

p1V1/T1=p2V2/T2

V2=V1/2

T2=2T1 по условию

p1V1/T1=p2*V1/(2*2T1)

р1=р2/4

р2=4р1

Ответ: давление (тиск) увеличится в 4 раза.