Потяг метро проходить відстань 6,0 км за час 8 хв. Визначити середню швидкість потяга на цьому

шляху в м/с і км/год. [12,5 м/с = 45 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Хрящевська Таня.

Ответ:

Объяснение:Щоб визначити середню швидкість потяга на цьому шляху, вам потрібно розділити відстань на час. Однак спершу давайте перетворимо час з хвилин на секунди, оскільки швидкість в метрах за секунду виражається в одиницях SI (Метрична система одиниць).

Час в секундах:

8 хв = 8 * 60 с = 480 с

Тепер ми можемо знайти середню швидкість:

Середня швидкість в м/с:

Швидкість = Відстань / Час

Швидкість = 6.0 км / 480 с = 0.0125 км/с

Тепер перетворимо швидкість з км/с на км/год, оскільки 1 км/год дорівнює 1000 м/3600 секунд:

Швидкість = 0.0125 км/с * 3600 с / 1000 м = 0.045 км/год

Отже, середня швидкість потяга на цьому шляху становить приблизно 0.0125 м/с і 0.045 км/год.