2. Предложите внеси- стемные единицы изме- рения, установите между ними соотношение.​


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Ника.
Звісно, ось декілька внесених одиниць вимірювання та їх соотношення:

Довжина:
Метр (м) - Основна одиниця.
Сантиметр (см) - 1 метр = 100 сантиметрів.
Міліметр (мм) - 1 метр = 1,000 міліметрів.
Маса:
Кілограм (кг) - Основна одиниця.
Грам (г) - 1 кілограм = 1,000 грамів.
Міліграм (мг) - 1 грам = 1,000 міліграмів.
Об'єм:
Літр (л) - Основна одиниця.
Мілілітр (мл) - 1 літр = 1,000 мілілітрів.
Кубічний метр (м³) - 1 літр = 0.001 кубічного метра.
Час:
Секунда (с) - Основна одиниця.
Хвилина (хв) - 1 хвилина = 60 секунд.
Година (год) - 1 година = 60 хвилин або 3,600 секунд.
Температура:
Градус Цельсія (°C) - Основна одиниця.
Градус Фаренгейта (°F) - Залежно від формули для переведення: °F = (°C × 9/5) + 32.
Це лише кілька прикладів одиниць вимірювання та їх взаємозв'язків. У наукових і технічних дисциплінах існують багато інших одиниць вимірювання зі своїми взаємозв'язками, важливо дотримуватися правильних перетворень при використанні їх у розрахунках.