Перевести 20 см/с в км/год


Ответы на вопрос

Отвечает Дюбанова Ира.

Ответ:

20см=0,2 метра=0,0002км

в 1 часе 3600 секунд

3600*0,0002=0,72км/ч

Отвечает Панферов Святослав.

Для початку переведемо сантиметри в метри.
Відповідно, в одном метрі 100 метрів. Отже,  
20 см = 0,2 метра.

Спробуємо перевести метри в кілометри. В одному кілометрі 1000 метрів. Тому 0,2 метра = 0,0002 кілометра.

В 1-й годині 3600 секунд. Тому множемо: 3600*0,0002=0,72 км/г

Відповідь: 0,72 км/г

Запишу все це прикладами:

1) 20 сантиметрів=0,2 метра=0,0002 кілометрів

2) 3600*0,0002=0,72 км/г

Відповідь: 0,72 км/г