При кристалізації речовини масою 10 г виділилось 1 кДж теплоти. Чому дорівнює питома теплота

плавлення цієї речовини? Відповідь запишіть в кДж/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарцов Егор.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

m=10г=0.01 кг

Q=1кДж=1000Дж

λ-?

Q=λ*m

λ=Q/m=1000/0.01=100000Дж/кг=100кДж/кг

Отвечает Ибраева Даяна.
Дано:
m=10г=0,01кг
Q=1кДж=1000Дж
Знайти:
λ-?
Q=λm=>
λ=Q/m=1000/0,01=100000Дж/кг=100кДж/кг