Кульку кинули під кутом 60º до горизонту вгору з початковою швидкістю 15 м/с. Визначити швидкість

кульки в найвищій точці траєкторії.

Ответы на вопрос

Отвечает Петрушов Витя.

Объяснение:

У найвищій точці траєкторії швидкість кульки має лише горизонтальну складову. Вертикальна складова швидкості дорівнює нулю.

Початкова швидкість кульки v0 = 15 м/с. Кут кидка α = 60º.

Горизонтальна складова початкової швидкості дорівнює:

```

v0x = v0 * cos α = 15 м/с * cos 60º = 7,5 м/с

```

Отже, швидкість кульки в найвищій точці траєкторії дорівнює 7,5 м/с.

Відповідь: 7,5 м/с