визначити напругу, за якої загоряється неонова лампочка, якщо енергія йонізації атома неону 21,6

еВ, а середня довжина вільного пробігу електронів у газі становить 1 мм. Відстань між плоскими електродами лампи 1 см. Вважайте, що вся набута на довжині вільного пробігу енергія електрона витрачається на йонізацію атома.

Ответы на вопрос

Отвечает Лантратов Максим.
A> Wi - условие ионизации

А=E*e*L=U*е*L/d

U=Wi*d/L=21,6*0,01/0,001=216 В

Ответ U=216 В

W- энерия ионизации
A- работа поля
E=U/d - напряженность поля
e- заряд электрона
L- длина свободного пробега