До двох однакових послідовно з’єднаних резисторів R додали паралельно ще один R. Як змінився

загальний опір? А Збільшився у 1,5 рази. Б Зменшився у 1,5 рази. В Збільшився у 3 рази. Г Зменшився у 3 рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Максим.
До двох однакових послідовно з’єднаних резисторів R додали паралельно ще один R. Як змінився загальний опір? Rз1=2R
Rз2=R*2R/(3R) = 2R/3. Rз2/Rз1=1/3.
Відповідь:
Г Зменшився у 3 рази.