Внаслідок стиснення буферної пружини на 3 см виникає сила пружності 6 кН. На скільки зросте ця

сила, якщо стиснути пружину ще 2 см

Ответы на вопрос

Отвечает Асылбекова Лязат.
K=F/x=6000/0,03=2*10^5H/м; F2=2*10^5*0,05=10кН; 10-6=4кН.