Коло складається з трьох послідовно з’єднаних провідників, що підключені до джерела напруги 24 В.

Опір першого провідника 4 Ом, другого 6 Ом, напруга на третьому складає 16 В. Знайти напругу на другому провіднику. Внутрішнім опором джерела знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Куандыков Даурен.
R1=4 Ом    R2=6 Ом    U=24 B    U3=16 B    U1=?   U2=?
===
R12=R1+R2=4+6=10 Ом
U12=U-U3=24-16=8 B
I=U12/R12=8/10=0.8 A
U1=I*R1=0.8*4=3.2 B
U2=I*R2=0.8*6=4.8 B
===================