Щоб охолодити 200 г. води температурою 80°С ,у неї кладуть 150 г. льоду температурою -2°С.Визначте

кінцеву температуру води.Тепловими витратами знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Нуралиев Расим.
M1=0.2 кг
t1=80*с
c1=4200 Дж/кг
m2=0.15 кг
t2=-2*с
c2=2100 Дж/кг
t3=0*с
l=330000 Дж/кг
t4-?
Q1=c2*m2*(t3-t2)
Q2=l*m2
Q3=c1*m1*(t1-t4)
Q1+Q2=Q2
2100*0.15*2+330000*0.15=4200*0.2*(80-t4)
630+49500=840*(80-t4)
50130=67200-840*t4
-17070=-840*t4
t4=20.3*c