Яка кількість теплоти виділяється внаслідок повного згооання 2,5 кг леревного вугілля


Ответы на вопрос

Отвечает Белка Кирилл.
M1=2,5 кг
q=34000000 Дж/кг
Q=m*q=34000000*2,5=85000000 Дж=85 МДж