Мотоцикл масою 200 кг, рухаючись прямолінійно, збільшив швидкість від 3 м/с до 5 м/с. Знайдіть

зміну імпульсу мотоцикла.

Ответы на вопрос

Отвечает Петрина Макс.
Формула зміни імпульсу Δp= m(v-v_0);
Підставимо в формулу дані значення  Δp= 200*(5-3)=400 \frac{kg*m}{s}
Відповідь: 400 \frac{kg*m}{s}